Blanco batéria MILA chróm

drezy, batérie

Cena:79.00EUR
ihneď k odberu

klikom na obrázok sa ponuka zväčší

 

Popis produktu

BLANCO MILA chróm

Kovový povrch štíhle telo s rovnou výpusťou ľahšie naplnenie hrncov a váz rozšírený akčný rádius: o 360° otáčateľný odtok

Technické parametre: o 360° otáčateľný odtok vody Ø 35 mm otvor s keramickými tesneniami flexibilné hadičky s dĺžkou 350 mm a 3/8‘‘ maticou pre jednoduchú inštaláciu patentovaný perlátor znižuje tvorbu vodného kameňa stabilizačná platnička na zvýšenie stability kuchynskej batérie

Kuchynské batérie BLANCO

Dnes znamená kuchynský drez viac ako len miesto na umývanie riadu.BLANCO je vedúci výrobca kompletných umývacích centier extra triedy. Dokonale zladené komponenty, od inovatívneho drezu až k nemu hodiacej sa armatúry a inteligentnému, triediacemu a organizačnému systému, ktoré zvyšujú najvyššiu funkčnosť pracovnej pohodlnosti v kuchyni. Povrchy BLANCO drezov Vás presvedčia o jedinečnej odolnosti ako o ľahkej údržbe a takto tvoria perfektné umývacie centrum.

Certifikovaná kvalita

BLANCO batérie sú v plnom rozsahu testované a certifikované. Ponúkajú tak jeden z najvyšších štandardov, ktoré sú v súčasnosti na trhu k dispozícii.

Perfektné zladenie

Drez a batéria su perfektne farebne zladené. Prevedenie batérie je optimálne prispôsobné akémukoľvek povrchu BLANCO drezov.

Osvedčené komponenty

BLANCO batérie podliehajú prísnym testom, a preto ponúkajú maximálnu bezpečnost z hľadiska zdravia. Komponenty, ktoré vedú vodu, sú testované a certifikované.

Keramické tesnenia a kartuš

Keramické tesnenia používané v kartušiach BLANCO, majú dlhú životnosť a presvedčia ľahkosťou chodu pri otváraní a zatváraní ventilov.

Spätný ventil

Integrovaný spätný ventil zabraňuje spätnému toku vody do vodovodného potrubia.

Vynikajúci dizajn

Cit pre ideálne tvary robí dizajn BLANCO batérií aktuálnym aj v budúcnosti. Viackrát ocenený dizajn je pastvou pre oči v každej kuchyni.

Vysokokvalitné komponenty

Všetky komponenty BLANCO batérií sú vyrobené z kvalitných materiálov a zohľadňujú najnovší vývoj materiálov a technológií.

Pohodlné ovládanie Ľahká, precízna mechanika sa stará o väčšie pohodlie pri každodennom používaní, o jednoduchú obsluhu a dlhú životnosť.

Sitko pre rohový ventil

BLANCO ochranné sitko pre rohový ventil chráni batériu pred znečistením a poškodením. Zaisťuje bezporuchovú prevádzku a dlhú životnosť batérie.

Certifikované batérie BLANCO pre ochranu zdravia

Čistá voda zaisťuje zdravie spotrebiteľa. Preto BLANCO necháva svoje batérie dobrovoľne testovať podľa požiadaviek vyhlášky o pitnej vode v spoločnosti DVGW CERT GmbH (zertifikované pracovisko Nemeckého združenia pre plyn a vodu e.V.). Tým BLANCO dosvedčuje, že dodržiava nároky na ochranu pitnej vody. Preto sú BLANCO batérie jednými z najkvalitnejších, aké v súčasnosti trh ponúka.Netestované batérie môžu prekračovať hraničné hodnoty zdraviu škodlivých látok. BLANCO používa v častiach, kadiaľ vedie voda len prípustné a testované materiály. BLANCO batéria získa DVGW certifikát až po testovaní a posúdení výsledkov testov inštitútmi LGA (Krajský priemyselný úrad) a TZW (Vedecké centrum pre vodu).BLANCO batérie sú rozsiahlo testované a certifikované. Tým ponúkajú maximálnu bezpečnosť vo veciach ochrany zdravia a hygieny.