AEG

AEG je súčasťou skupiny najväčšieho svetového výrobcu domácich spotrebičov - Electrolux AB (so svojím sídlom v Štokholme) - od roku 1994 a pokračuje v rozvíjaní svojej významnej pozície na trhu domácich spotrebičov. Pred dvoma rokmi začal Electrolux strategicky rozvíjať značku AEG, čo jasne vystihuje jej nový slogan: Perfektné vo forme aj funkčnosti. Electrolux používa tento slogan na podporu svojej vynikajúcej nemeckej značky a zameriava sa na zákazníkov orientovaných na výkon a kvalitu.

Na základe výsledkov rozsiahlej revízie v roku 2003, sa značka výraznejšie prezentuje svojím profilom a uvedomelým vyzdvihovaním hodnôt, ktoré rozvíjala od založenia v roku 1889: nadšenie pre techniku, kvalitu, trvácnosť a jasný, štrukturovaný dizajn. V súlade s týmito hodnotami, ktoré sú založené na rozsiahlom prieskume postojov zákazníkov, sa AEG prezentuje v celej Európe ako špičková značka zameraná na náročných zákazníkov orientovaných na výkon.

 

 

GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY

platí pre sortiment AEG, Electrolux, ktorý ponúkajú overené maloobchodné predajne, resp. ich eshopy na Slovensku : Alza, NAY, Planeo, Okay, Datart, TPD, MALL sk, HEJ sk, Euronics, Andrea shop.

 

Pošlite nám Váš dopyt ( značka, model, cena ) na jozefhudacin@gmail.com a pošleme Vám proti ponuku.