FRANKE

Franke je popredným svetovým výrobcom drezov, uznávaným svojou kvalitou,  nezameniteľným zmyslom pre design, používaným materiálom a technológiou výroby.

Viac ako 80 ročná skúsenosť s výrobou drezov, najširšia škála produktov, neustále investície do inovácií materiálov a výroby, kvalita a funkčnosť výrobkov s ohľadom na ergonómiu, optimálne využitie i ekológiu a taktiež rada významných ocenení za design... to je Franke.

Katalóg 2021 predstavuje nové materiály, technológie, nové produkty v rámci celého sortimentu, ale aj osvedčené výrobky, ktoré majú svoje miesto na trhu. Materiál  gragranit Durakleen® Plus. Oproti pôvodnému fragranitu je hladší, príjemnejší na dotyk, odolnejší proti škvrnám, hygienickejší. Materiál Tectonite®. Ľahký, pevný, odolný, 100% recyklovateľný. Systém Active Kitchen. Nerezový drez a široká škála príslušenstva pre praktickejšiu a pohodlnejšiu prácu v kuchyni. Rada drezov Planar s nulovým rádiusom, elegantný drez Eisinger Pure–Line Glass v kombinácii skla a nerezu. Senzorová batéria FG 7257 s bezdotykovým ovládaním, batéria FN 050 s podsvietením. Odsávač pár Crystal High pre nadčasovú kuchyňu i odsávač pár Country Londa vo vidieckom štýle. Sil-K technológie. The Silence Key je unikátne patentované riešenie znižovania hluku odsávačov až o 12dB(A).

Nechajte sa inšpirovať výrobkami značky Franke a zariaďte si svoju kuchyňu bez kompromisov.